Способи доставки

Способи доставки та умови співпраці

 

Шановні клієнти! Дякуємо, що здійснюєте покупки у нашому інтернет-магазині! Довідково інформуємо про способи оплати й терміни доставки товару.

   Інтернет-магазин «Косівська Вишиванка» співпрацює з компаніями-перевізниками «Нова Пошта» й «Укрпошта». Надсилаємо товари у будь-який населений пункт України за умови попередньої оплати чи з післяплатою.

  1. 1.     Транспортна компанія "Нова Пошта"
  • Передоплата 100% на картку Приватбанку. Клієнт оплачує суму замовлення після попереднього узгодження про наявність товару. Магазин надсилає посилку у день проплати або протягом 1-3 днів наступних днів.  Вартість доставки залежить від ваги та суми замовлення і складає від 25 грн.  
  • Післяплата. Клієнт може оплатити вартість замовлення на пошті, при отриманні. Вартість доставки у такому разі збільшується і складає від 50 грн (необхідно сплатити за доставку вантажу та зворотну доставку коштів). Відправляємо товар протягом 1-3 днів після оформлення замовлення. При отриманні клієнт має можливість перевірити вміст посилки у присутності працівника «Нової пошти».
  1. 2.     Транспортна компанія «Укрпошта».
  • Передоплата 100% на картку Приватбанку. Попередньо клієнт оплачує магазину суму замовлення і вартість доставки (від 15 грн).
  • Післяплата. Клієнт платить за товар при отриманні посилки на пошті, додатково сплачує 5% вартості посилки за переказ коштів. Відправляємо товар 1-2 рази на тиждень. Термін доставки – від 3 до 10 днів.

  Реквізити для попередньої оплати та номер торгово-транспортної накладної після відправлення вантажу надсилаємо замовнику на електронну пошту.

  Усі деталі щодо замовлення і термінів доставки обговорюємо з кожним клієнтом індивідуально. Працюємо, щоб ви були задоволені покупками